BEDAVA KANSER İLACI

Son yıllarda ülkemizde kanser hastalıkları inanılmaz artmıştır. Minicik bebeklerden, 80 yaşındaki delikanlılara kadar binlerce insan bu hastalıkla mücadele etmektedir. Türkiye’de her yıl 150 bin yeni kişi bu canavara yakalanmaktadır.

Tedavileri ve ekonomize maliyetleri KİŞİ BAŞINA 275.000 (ikiyüzyetmişbeşbin) US dolarıdır.

Parasızlıktan ve bürokratik engeller nedeniyle binlerce insan tedavi olamamaktadır. Hastaları, hastanelerin ONKOLOJİ servislerinde ve kapılarında dinlerseniz, sorunların ne kadar büyük olduğunu görürsünüz. Bu konulara dikkat çekmek ve ilaç bulamayan hastalara yardımcı olabilmek için ekte sunduğumuz listedeki kanser ilaçlarını ve tıbbi malzemelerimizi ihtiyacı olan yoksul hastalara TAMAMEN PARASIZ vermek istiyoruz.

İlaçların hepsi tedavisi biten veya tedavi sırasında kaybedilen kanser hastalarına aittir. Bu hastalar ilaçları çöpe atmak veya kullanılmayacak şekilde ziyan etmek yerine LÖSEV-LÖsante hastanemize makbuzla bağışlamaktadır. Bağışlanan ilaçlardan, hastanemizde tamamen parasız tedavi gören lösemili çocuklarımız için kullanılabilenler dışındakiler, heyet raporu ve reçete karşılığı ihtiyacı olan kanser hastalarına ÜCRETSİZ olarak verilmektedir.

Sevgili doktorlarımız hastalarınızı Vakfımıza veya www.losev.org.tr adresimize yönlendirirseniz mutlu oluruz. Tüm amacımız kanser hastalıkları oluşmadan önlemektir.

Saygılarımızla,

Pediatrik Hematolog
Dr. Üstün EZER
Yönetim Kurulu Başkanı

NOT: BAŞVURULARLA BİRLİKTE, DOKTORUNUZUN AD SOYAD VE ULAŞABİLMEMİZ İÇİN GEREKEN İLETİŞİM BİLGİLERİNİ, İLACA İLİŞKİN REÇETE VE RAPORU FAKS OLARAK YA DA E-POSTA EKLİ BELGESİ OLARAK BİZLERE ULAŞTIRMANIZ SÜRECİ HIZLANDIRACAKTIR.


SAYIN ONKOLOJİ HASTA VE YAKINLARINA RİCAMIZDIR.

SON KULLANMA TARİHİ GEÇMEMİŞ
KULLANMADIĞINIZ VE BU KAMPANYA ÇERÇEVESİNDE DEĞERLENDİRİLMESİNİ İSTEDİĞİNİZ
KEMOTERAPİ İLACINIZ VARSA
LÖSEV LÖSANTE LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HASTANESİNE ULAŞTIRABİLİRSİNİZ.
TÜM DUYARLI VATANDAŞLARIMIZA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ.

LÖSANTE LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HASTANESİ
TURGUTLU SK. NO:30 GOP ANKARA

losev@losev.org.tr

(lütfen tanıdıklarınıza iletiniz)

 

İLAÇ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ...
www.losev.org.tr/duyurular/kanserilaci.htm