losev

Biz, ülkemizin en güvenilir, saygın, sevgi ve iyilik dolu markası olan kocaman LÖSEV ailesiyiz.


1. Ülkemizin kurucusu ve ulu önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün izinde yürüyen, doğal olarak onun ilke ve devrimlerine eksiksiz uyan bir kuruluşuz.

2. Kurumsal bir yapı içerisinde hem çocuklarımızın hem de yöneticilerimiz ve çalışanlarımızın mutluluğu ve verimliliğine çok önem veriyoruz.

3. LÖSEV’de “Patronlar Lösemili Çocuklarımızdır.” Hepimiz onların sağlığı, mutluluğu ve geleceği için çalışıyoruz.

4. Bizler tek derdi rant olan patronlara veya çok uluslu şirketlere para kazandırmıyoruz. Minicik bedenlerde atan kocaman yüreklere hayat veriyoruz, yaşama bağlıyoruz.

5. Lösemili Çocuklara kalıcı çözümler ve projeler üretmek için çok çalışıyoruz. Lösemili çocuklarımız için Cumartesi günleri de sosyal sorumluluk projelerimiz gereği çalışıyoruz. Yoğun çalışırken özel hayatımıza da zaman ayırıyoruz.

6. “Ben değil, biz” ve “hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için " anlayışı ve takım çalışması ile görevlerimizi yapıyoruz.


Siz de ülkemizin en saygın ve güvenilir sivil toplum kuruluşunda yerinizi almak, kariyerinizi bu yönde planlamak arzusunda iseniz; idealizm ve insan sevgisi duygularınızı halen muhafaza ediyorsanız, üretmeyi seviyorsanız LÖSEV AİLESİNE katılmanızı bekliyoruz.


7. www.losev.org.tr/IK sayfamızdaki ayrıntıları okuduktan sonra kendinize uygun dalınızı ve görevi seçiniz. Karşınıza çıkan başvuru formlarımızı eksiksiz doldurup, en az 3 adet güvenilir referansı (akraba olamaz) belirtiniz.

8. Başvurular mutlaka son 6 ay içerisinde çekilmiş fotoğraflı ve referanslı olacaktır.

9. Tarafınıza (mail ile) bir alındı bilgisi gönderilecektir.

10. Yalnızca olumlu bulunan adaylar ile iletişim kurulacaktır. Lütfen “Başvurum ne oldu” diyerek bizi aramayınız. İletişim kurulmayan adayların başvuruları, ileride oluşabilecek pozisyonlar için tekrar gözden geçirilmek üzere muhafaza edilir. (KVKK politikamız için https://www.losev.org.tr/v6/sayfa/kisisel-verilerin-korunmasi-52 linkini ziyaret edebilirsiniz.)

11. Adayların, alındı mesajı sonrası tekrar arama, mail gönderme, üçüncü şahıslar aracılığı ile iletişim kurma gibi yanlışlar yapmamasını rica ederiz. Bu ve benzeri durumlar Vakfımızda kesinlikle kabul edilmemekte olup, ters etki yaratarak direkt elenme nedenidir.