LÖSEV İNSAN KAYNAKLARI SAYFASI

LÜTFEN, önce bu sayfanın altında yer alan genel bilgileri okuyunuz.

Sonra başvuru yapmak için uygun şubemizi ve meslek tanımını seçiniz. Aranan bütün özelliklere uygun iseniz başvuru formumuzu doldurunuz. Uygun olmayan veya eksik doldurulan-fotoğrafsız başvurular kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

BAŞVURULARDA ARANAN GENEL ÖZELLİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

LÖSEV’in 20 senelik birikim ve çabalarıyla ulaştığı lösemili çocuklarda %90 iyileşme başarısını, küçük-büyük tüm lösemi ve kanser hastalarında da sağlamak, hatta %100’leri yakalamak için bu kentte çocuk-erişkin, zengin-fakir, özel-SGK’lı ayrımı yapılmaksızın, kar amacı gözetmeden, eşit şartlarda en iyi sağlık hizmeti sunulması hedeflenmektedir.

Amacımız, Daha Çok Lösemili Çocuğu Kurtarabilmek ve Aynı Başarıyı Erişkin Kanser Hastalarına da Yansıtabilmektir…
Tıbbın tüm branşlarının yer alacağı hastanemizde, multidisipliner yaklaşımlarla ONKOLOJİ SERVİSLERİNDE %50’si Çocuk (Lösemi-Kanser) %50’si Erişkin (Lösemi-Kanser) hastalara hizmet verilecektir. Hastanemizde, organ ve kemik iliği nakil klinikleri, acil ve yoğun bakım servisleri, ameliyathaneleri, radyoloji ve radyoterapi üniteleri ve evinizin rahatlığında yataklı servisleri ile modern tıbbın tüm olanakları sağlanmıştır. Bunun yanı sıra kişiye özel tedavi yöntemleri, genetik ve kanser araştırma kök hücre laboratuvarları ve kemik iliği bankası ile alanında dünya lideri olması hedeflenmiştir. Hastaneye ek olarak, LÖSEV Onkoloji Kenti’nde 80 odalı bir Hastane Oteli ile Eğitim Kompleksi planlanmış olup tedavi başarısını %100’lere çıkartabilmek için her şey düşünülmüştür. Dünyanın en yüksek ve hijyenik teknolojileri ile LÖSEV KENTİ’nin yapımına Şubat 2013’te başlanmış olup ülkemizin ilk Doğa Dostu Hastanesi hastalarını kabul etmeye başlayacaktır.

BU BÜYÜK PROJEDE ÇALIŞMA ARKADAŞI OLARAK SİZİDE ARAMIZDA GÖRMEK İSTERİZ.