Sizin için özel bir günün bir çocuk için umut olmasını ister misiniz?

Doğum gününüz, evlilik yıldönümünüz, düğününüz…

Bu özel günlerde hediye kabul etmek yerine çok daha anlamlı bir kampanya başlatın; bir çocuğu hayata bağlayın.
Tek yapmanız gereken sisteme kayıt olarak bir kod almak ve bu kodu, sizin için bağış yapmasını istediğiniz kişilere iletmek. Bu sayede, siz özel bir günü kutlarken sevdikleriniz size hediye almak yerine bağış yapacaklar.
Belirlenen süre sonunda ise size LÖSEV'den bir teşekkür sertifikası gönderilecektir.

Kampanya Adımları

1) Kampanya Tanımlama Sayfası aracılığı ile kampanyanızı sistemde tanımlayın. Bu esnada sertifika kimin adına düzenlenecekse o kişinin adının girilmesi gerekmektedir. Kampanya şifresi tanımlamayı yapan kişi tarafından belirlenir. Kampanya nereye teslim edilmesi isteniyorsa o adresin girilmesi gereklidir. Ayrıca sertifika mesajı olarak adına sertifika göndermek istediğiniz kişiye mesajınızı yazabilirsiniz.

2) Çevrenizdeki insanları ve yakınlarınızı kampanyadan haberdar edin. Bunu kampanya katılımınız sonucunda size gelen maili paylaşarak ya da Twitter , Facebook gibi Sosyal medya hesaplarınız aracılığı ile yapabilirsiniz

3) Kampanya Bağış sayfaları kullanılarak belirlediğiniz süre sonuna kadar kampanyanıza Özel gün online bağış sayfasından bağış yapılabilirsiniz. Banka hesaplarından yapacağınız bağışlar LÖSEV'e bağış olarak aktarılacaktır ancak bankalardan bize hangi özel gün için bağış yapıldığı bilgisi gönderilmediği için bu kanalla yapılacak bağışlar Bağış Takip ekranından izlenemez.

Bankadan yapılan özel gün bağışı bilgilerini ayrıntılı olarak telefonla bildirirseniz.
Bağış Takip Listesinden bağışınızı göremeseniz bile sertifikanız gönderilir.

4) Süreç içerisinde Kampanya Takip sayfalarını kullanarak kampanyanızın gidişatını takip edebilirsiniz. Bu sayfadan sadece Kampanya Bağış sayfasından bağış yapan bağışcıların isimleri görünür, bankalardan yapılacak bağışlar bu listede görünmez.

5) Kampanya sonunda LÖSEV adına kampanya düzenlenen kişi ya da kurum için hazırlanmış bir sertifikayı girilen adrese gönderecektir.

6) Sertifika gönderimi için minimum toplam bağış miktarı 60 TL olarak belirlenmiştir.

Sevdikleriniz size en güzel hediyeyi, bir çocuğu hayata bağlayarak versin.