Özel günlerinizde de bir çocuğun gülümsemesinden daha değerli ne olabilir?

Tüketilecek armağanlar yerine sizi her zaman hatırlatacak LÖSEV YAŞAM Sertifikaları ile iki kalıcı bir gülümseme bırakın…

Doğum günü, yıl dönümü, taziye… Sizin için özel olan günü belirleyin ve kampanyanızı oluşturun! Kampanyanıza bağış yapılsın, gülümsemeler artsın…
Belirlediğiniz süre sonunda bir ömür boyu hatıra olacak LÖSEV Yaşam Sertifikası adresinize iletilsin.

Kampanya Adımları

1) Kampanya Tanımlama Sayfası aracılığı ile kimin adına sertifika oluşturulması isteniyorsa o kişinin/kurumun ismi Özel Gün Sahibi kısmında yer alacak şekilde bir kampanya oluşturulur. Kampanya şifresi, kampanyayı tanımlayan kişi tarafından belirlenir. Kampanya bitiminde hazırlanan sertifikanın nereye teslim edilmesi isteniyorsa adres kısmına o adresin girilmesi gerekmektedir. Ayrıca Sertifika Mesajı kısmında sertifikanın üzerinde yer alması istenen mesaj yazılabilir.

2) Sertifika kaydedildikten sonra mail adresine gönderilen özel gün kampanya linkini sevdiklerinizle paylaşarak kampanyanıza daha fazla kişinin bağışta bulunmasını sağlayabilirsiniz.

3) Özel Gün Kampanya Bağışı sekmesinden, kampanya kapanış tarihi olarak belirlediğiniz gün sonuna kadar bağış yapmaya devam edebilirsiniz.

4) Kampanya Sahibi Girişi sayfasından kampanyanıza bağış yapan kişileri ve toplam bağış miktarını görebilirsiniz. Kampanya seçimi yapmadan bağış yapan kişilerin bağışları kampanya Sahibi Girişi sayfasından görünmez. Bankadan EFT ya da Havale yöntemi ile yaptığınız bağışlarınızı vakıf merkezimizi arayarak bildirdiğinizde bağışınız Özel Gün Kampanya Bağışı sekmesinde görünmese bile sertifikanız gönderilir. Bu durumlarda 0312 447 06 60 numaralı telefondan Vakıf Merkezimizi arayarak özel gün kampanya numaranızla birlikte bilgi vermeniz gerekmektedir.

5) Özel Gün kampanyanız diğer kampanyaların yer aldığı listemize eklenerek kampanya bitiş tarihine kadar farklı bağışçıların bağışlarına açık durumda olacaktır. Kampanya Kapanış Tarihinden 1-5 iş günü sonra LÖSEV tarafından hazırlanan sertifikanız belirlediğiniz adres ve kişiye gönderilecektir. Sertifika otomatik olarak e-mail aracılığı ile gönderilmez.

6) Sertifikanız kargo şirketi tarafından dolaşıma çıkartıldığında e-mail adresinize otomatik olarak Kargo Takip Numarası gönderilecektir, bu numara ile sertifikanızın güncel durumunu Yurtiçi Kargo sisteminden kontrol edebilirsiniz.

7) Sertifika gönderimi için minimum toplam bağış miktarı 500 TL olarak belirlenmiştir. (Ahşap sertifika için 750 TL) olması gerekmektedir.

Diğer sertifikalarımız için www.lsvdukkan.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.