• Kampanya Adıİstanbul Maratonu 2019

  • Ulaştığı/Hedef Bağışcı Sayısı33 / 24

  • Ulaştığı/Hedef Bağış Tutarı (TL)8220 / 12000

  • Kampanya Kodu LK 2740

  • Göğüs Numarası

Paylaş
68%
8220 / 12000 TL
Kampanya Hedefim
Neden Koşuyorum
NEDEN KOŞUYORUM
2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nda 41. İstanbul Maratonu’nu Teklas FLOWing Agents olarak LÖSEV ile koşuyoruz! Koşar Adım LÖSEV Herkesin hikayesi farklı. Kimi kanserden kaybettiği biricik annesi için koşuyor. Kimi tedavisi devam eden eşi, kimi sevgili arkadaşı, kimi kendisi için… Koşuya başlamak için bir sebep, destek almak için ise bin sebep. Koşar Adım LÖSEV , sevdikleriniz için yola çıkacağınız ve her adımda hiç tanımadığınız binlercesini koşarken kucaklayacağınız bir fırsat sunuyor size. Koşar Adım LÖSEV sloganıyla, LÖSEV’in gönüllü koşucuları arasında yer alıp, yıl içerisinde dünyanın herhangi bir noktasında düzenlenen maratonlara katılarak tüm kanserli hastaları kucaklayabilir, dikkat çekebilir, destek toplayabilir, sağlık ve iyilik için koşabilirsiniz. Koşarak iyilik, koşarak sağlık! Koşarken/yürürken hareketli bir yaşama başlayarak daha sağlıklı bir birey olabilir ve her adımınızı iyilik için atarak tüm lösemili ve kanserli çocuklar için kaynak yaratabilirsiniz. LÖSEV gönüllü koşucularına dahil olduktan sonra, ilgili maraton için sosyal medya üzerinden arkadaşlarınızı sizi desteklemeye davet edebilir, kat edeceğiniz her kilometre ile farkındalık yaratabilir ve çocuklarımızın hayatlarına dokunabilirsiniz. Koşarak Neler Başaracağız ? Sağlığımız için koşacağız! İyilik için koşacağız! Daha sağlıklı bir toplum için koşacağız! Tedavisi devam eden tüm hastalar için umut olacağız! RUN WITH LÖSEV Everyone has a different story. Some run for their mothers who they lost due to cancer. Some run for their spouses who are still in treatment. Some run for their dear friends. Some run for themselves. One reason to start running, thousand reasons to get support Run with LÖSEV, offers you an opportunity in which you will begin a journey for your loved ones and throughout the marathon you will embrace thousands who run with you. Run with LÖSEV you can join the marathons organized around the globe throughout the year among voluntary runners of LÖSEV. By doing so, you will embrace the patients with cancer, draw the necessary attention and raise support. In the end, you will be running for health and performing a good deed. GOODNESS BY RUNNING, HEALTH BY RUNNING You can start a healthier, sportive life by walking/running and become a healthier individual. You can walk or run every step for goodness and raise funds for kids with leukemia or cancer. After joining LÖSEV voluntary runners, you can invite your friends for support over social media for the marathon, to create awareness and affect the kids’ lives in a good way with each kilometre you run. WHAT WOULD WE ACHIEVE BY RUNNING? We will run for our health! We will run for goodness! We will run for a healthier society! We will become hope for all the patients who are still being treated!
Koşar Adım LÖSEV

3 sene tedavi = yaşıtlarından ve okul hayatından ayrı geçen aylar belki yıllar

3 senenin sonunda hayata merhaba!

Bu koca seneler herkes için farklı hızda geçiyor, zaman durmuyor.

Yaşıtları okullarda sıralarda eğitim alırken, spor ve sanatla buluşup sosyal ve kültürel anlamda gelişirken lösemili çocuklarımız hastane odalarında, kapalı kapılar ardında kanserle mücadelede ediyor, iğnelerle ilaçlarla yaşama tutunmaya çalışıyor. Üstelik lösemi canavarını yenmiş olsa bile önünde kapatması gereken yaşıtlarıyla arasında açılmış o büyük zaman dilimi kalıyor.  İşte tam da bu noktada LÖSEV devreye giriyor, sıradaki mücadelemiz EĞİTİM!

Çok çalışarak ve çok da eğlenerek yılların açığını kapatıyoruz.

LÖSEV, çocukların ikinci evi. Üstelik sadece hastalıkta değil sağlıkta da yanında! Biz bir söz verdik çocuklarımıza. İyi günde, kötü günde büyük LÖSEV Ailesi hep yanında.

Çünkü hayatımız çocuklarımız!

İşte böyle başladı “Canım Kardeşim Ders Evleri’ projesinin hikâyesi. Tedavi süresince eğitim hayatına devam edemeyen minik kahramanlarımız, bu eğitim açığını kendi kendilerine kapatamaz ama gönüllü eğitim neferlerimizle biz bu savaşı da kazanırız!

Tabii ki sizlerin yardımlarıyla!

Koşar Adım LÖSEV takımı olarak hedefimiz;

Merkezimiz Ankara ve şubelerimizde toplam 350 minik kahramanımızın, Canım Kardeşim Ders Evinde tüm yıl eğitim görmesi ve ailelerine ek külfet oluşturmadan eğitim burslarının karşılanması.

1 çocuğumuzun bir yıllık eğitim giderleri 6.000 TL.

Peki ya sen, lösemiyi ve kanseri yenen kaç çocuğu eğitimle buluşturacaksın? Hadi bakalım, kolları sıvayalım. Bir kalem, bir defter başlayın hesaplara…

Biz koşacağız; onlar okuyacak,sağlıkla büyüyecek!