• Kampanya Adıİstanbul Maratonu 2019

  • Ulaştığı/Hedef Bağışcı Sayısı0 / 100

  • Ulaştığı/Hedef Bağış Tutarı (TL)0 / 1000

  • Kampanya Kodu LK 2792

  • Göğüs Numarası

Paylaş
0%
0 / 1000 TL
Kampanya Hedefim
Neden Koşuyorum
NEDEN KOŞUYORUM
3 sene önce arkadaşımı lösemi kanserinden dolayı kaybettim. İyileşme yolunda iken tümör vücuduna yayıldı ve savaşamadı daha fazla. Temmuz ayında bir diğer arkadaşımı kaybettim. O da iyileşme yolundayken kanser yine belirdi ve o da savaşacağı noktaya kadar savaştı. Her gün savaş mücadelesi veren bir yakınımız, arkadaşımız, canımızdan çok sevdiğimiz insanlar var. 3 Kasım'da onlar için koşmak istiyorum. Siz de onlara yaşam mücadelelerinde bize katılın, destek verin ki onlara yalnız olmadıklarını gösterelim. Desteklerinizi bekliyoruz.
Koşar Adım LÖSEV

3 sene tedavi = yaşıtlarından ve okul hayatından ayrı geçen aylar belki yıllar

3 senenin sonunda hayata merhaba!

Bu koca seneler herkes için farklı hızda geçiyor, zaman durmuyor.

Yaşıtları okullarda sıralarda eğitim alırken, spor ve sanatla buluşup sosyal ve kültürel anlamda gelişirken lösemili çocuklarımız hastane odalarında, kapalı kapılar ardında kanserle mücadelede ediyor, iğnelerle ilaçlarla yaşama tutunmaya çalışıyor. Üstelik lösemi canavarını yenmiş olsa bile önünde kapatması gereken yaşıtlarıyla arasında açılmış o büyük zaman dilimi kalıyor.  İşte tam da bu noktada LÖSEV devreye giriyor, sıradaki mücadelemiz EĞİTİM!

Çok çalışarak ve çok da eğlenerek yılların açığını kapatıyoruz.

LÖSEV, çocukların ikinci evi. Üstelik sadece hastalıkta değil sağlıkta da yanında! Biz bir söz verdik çocuklarımıza. İyi günde, kötü günde büyük LÖSEV Ailesi hep yanında.

Çünkü hayatımız çocuklarımız!

İşte böyle başladı “Canım Kardeşim Ders Evleri’ projesinin hikâyesi. Tedavi süresince eğitim hayatına devam edemeyen minik kahramanlarımız, bu eğitim açığını kendi kendilerine kapatamaz ama gönüllü eğitim neferlerimizle biz bu savaşı da kazanırız!

Tabii ki sizlerin yardımlarıyla!

Koşar Adım LÖSEV takımı olarak hedefimiz;

Merkezimiz Ankara ve şubelerimizde toplam 350 minik kahramanımızın, Canım Kardeşim Ders Evinde tüm yıl eğitim görmesi ve ailelerine ek külfet oluşturmadan eğitim burslarının karşılanması.

1 çocuğumuzun bir yıllık eğitim giderleri 6.000 TL.

Peki ya sen, lösemiyi ve kanseri yenen kaç çocuğu eğitimle buluşturacaksın? Hadi bakalım, kolları sıvayalım. Bir kalem, bir defter başlayın hesaplara…

Biz koşacağız; onlar okuyacak,sağlıkla büyüyecek!