• Kampanya AdıAntalya Maratonu 2021

  • Ulaştığı/Hedef Bağışcı Sayısı26 / 1000

  • Ulaştığı/Hedef Bağış Tutarı (TL)4750 / 10000

  • Kampanya Kodu LK 4086

  • Göğüs Numarası

Paylaş
47%
4750 / 10000 TL
Kampanya Hedefim
Neden Koşuyorum
NEDEN KOŞUYORUM
Koşar Adım LÖSEV

3 sene tedavi = yaşıtlarından ve okul hayatından ayrı geçen aylar belki yıllar

3 senenin sonunda hayata merhaba!

Bu koca seneler herkes için farklı hızda geçiyor, zaman durmuyor.

Yaşıtları okullarda sıralarda eğitim alırken, spor ve sanatla buluşup sosyal ve kültürel anlamda gelişirken lösemili çocuklarımız hastane odalarında, kapalı kapılar ardında kanserle mücadelede ediyor, iğnelerle ilaçlarla yaşama tutunmaya çalışıyor. Üstelik lösemi canavarını yenmiş olsa bile önünde kapatması gereken yaşıtlarıyla arasında açılmış o büyük zaman dilimi kalıyor.  İşte tam da bu noktada LÖSEV devreye giriyor, sıradaki mücadelemiz EĞİTİM!

Çok çalışarak ve çok da eğlenerek yılların açığını kapatıyoruz.

LÖSEV, çocukların ikinci evi. Üstelik sadece hastalıkta değil sağlıkta da yanında! Biz bir söz verdik çocuklarımıza. İyi günde, kötü günde büyük LÖSEV Ailesi hep yanında.

Çünkü hayatımız çocuklarımız!

İşte böyle başladı “Canım Kardeşim Ders Evleri’ projesinin hikâyesi.

Bu yıl ise tüm dünyayı saran Covid-19 salgını sebebiyle ders evlerimizdeki eğitimlere kısa süreliğine ara veriyoruz. Ancak uzaktan eğitimin devam ettiği süreçte eğitim tesislerimizdeki kayıtlı öğrencilerimiz de dâhil olmak üzere LÖSEV’e kayıtlı Anadolu’daki öğrencilerimizin uzaktan eğitim için gerekli materyallere ulaşamadıkları tespit edilmiş ve bu ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmalara başlanmıştır.

LÖSEV, bu kampanya ile 1500 çocuğumuzun uzaktan eğitim materyallerinin karşılanmasını, bu sayede çocuklarımızı eğitime, dolayısı ile topluma kazandırmayı amaçlamaktadır.

Tabii ki sizlerin yardımlarıyla!

Koşar Adım LÖSEV Gönüllüleri olarak bu projede hedefimiz daha çok çocuğumuzu ihtiyacı olan eğitim materyali (tablet/bilgisayar/ tv) ile buluşturmak.

1 çocuğumuzun eğitim materyalleri bedeli 3000 TL.

Peki ya sen, lösemiyi ve kanseri yenen kaç çocuğu eğitimle buluşturacaksın? Hadi, hep birlikte kolları sıvayalım. Bir kalem, bir defter başlayın hesaplara…

-->