BAĞIŞ YAP Lösev - Lösante
Lösev | Lösemili Çocuklar Vakfı


YURDUMUN KÖY OKULLARINA İYİLİK DÜŞTÜ


“Lösemi ve kanser tedavi edilebildiği gibi önlenebilen de bir hastalıktır” diyerek LÖSEV Seferihisar Doğal Yaşam Çiftliğinde doğal tarım yöntemleriyle yetiştirdiğimiz, tarım ilaçsız ve parafinsiz mandalinaları Lösemili Çocuklar gibi köy okullarına da götürerek bütün çocuklara vitamin olmasını diliyoruz.
 
LÖSEV 24 yıldır köy köy, mahalle mahalle, okul okul gezerek ve tüm çocuklara ulaşarak onlara hayat vermeye çalışıyor. Her çocuk sağlıklı ve temiz gıdaya ulaşmayı hak eder ülküsüyle de bütün okul çocuklarına C vitamini ile hayat veriyor.
 
LÖSEV’in ilkokullardan liselere kadar hem gönüllülük hem de kanser hakkında farkındalık yaratma projesi “LÖSEV İncileri” ekibi tarafından okullara ulaştırılan taze mandalinalarla birlikte öğrencilere ve öğretmenlere kanserden korunma yolları hakkında bilgilendirmelerin içerildiği seminerler veriliyor. Doğal yöntemlerle üretilmiş, parafinsiz, etilen gazsız, ilaçlanmamış sağlık dolu mandalinalar kasa kasa köy okullarında öğrencilere dağıtılıyor. Çocuklar bir yandan bu sağlıklı vitamin deposu mandalinaları yerken, diğer yandan da bilinçlendirme çalışmalarıyla bilgi edinmiş oluyor.
 
“BU KÖYDE İYİLİK VAR” projesi ile tüm Türkiye’deki bölge okullarına dağıtım yapılıyor. Siz de kampanyaya destek olmak isterseniz BAĞIŞ yazarak 3406’ya SMS yollayıp yaptığınız 50 TL’lik bağış ile köy çocuklarının sağlıklı mandalinaya kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

İnci projesi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.
Projeye destek olmak için tıklayınız.