BAĞIŞ YAP Lösev - Lösante
Lösev | Lösemili Çocuklar Vakfı

CUMHURİYETİN 100. YILINDA, LÖSEV ATA’NIN HUZURUNDA
LÖSEV olarak, 25’inci yılımızı ve Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını kutlamanın heyecanını ve gururunu yaşıyoruz.  Türkiye’nin dört bir yanında sevgiye, iyiliğe, umuda ve mücadeleye inanan tüm vatandaşlarımızı, 30 Eylül’de Anıtkabir’de gerçekleşecek büyük buluşmamıza davet ediyoruz. 
 
Milli Mücadelemizi zaferle taçlandırdığımız, istiklalden istikbale yürüdüğümüz asırlık bir serüven, bitmeyen bir heyecan, tükenmez bir umut ve övünç madalyamız olan Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını kutluyoruz.  Asırlık çınarımız olan Cumhuriyetimizin derin ve güçlü kökleri, geniş ve sarsılmaz gövdesi sayesinde bugün bizler, Vakfımızın kuruluşunun 25’inci yılını kutlamanın heyecanını yaşıyor, Lösemi tedavisinde yüzde 100 başarı hedefiyle çalışıyoruz.
 
Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında; sağlığın bütüncül bir yaklaşımla ele alınmasına, sağlık sisteminde sosyal adalet ve eşitlik temelli politikalar geliştirilmesine, nitelikli insan gücü yetiştirilmesi ve iklim değişikliği nedeniyle sağlığın tüm bileşenlerinin olumsuz etkilediği günümüzde ekolojik tahribatın önlenmesine yönelik tüm çalışmalarda LÖSEV olarak var gücümüzle mücadelemizi sürdüreceğiz.
 
25 yıllık yolculuğunda karşısına çıkan her zorluğu, sevgi, iyilik ve umutla besleyerek daha da büyük bir azme dönüştüren Büyük LÖSEV Ailesi olarak bizler, yaşama bağlamak için var güçleriyle mücadele eden ülkemizin aydınlık yüzü çocuklarımızı,  Lösemi ve kanserle olan mücadelesinde bir ağacın kökleri gibi sımsıkı sarıyor ve medikal tedaviler ve maddi desteklerlerin yanı sıra çocuklarımızın kalplerine dokunuyoruz.
 
Cumhuriyetimizin tarihsel birikimi ve bizlere yüklediği misyonla, bugün dahi aynı bağımsızlık mücadelesi ruhunu taşıyoruz.
 
Cumhuriyetimizden aldığımız güçle ve inançla, 30 Eylül’de Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, sevgi, saygı ve minnetlerimizi sunmak üzere Ankara’da Lösemi ve kanser hastası iyileşmiş çocuklarımız ve aileleri, iyileşmiş gençlerimiz, bağışçılarımız ve gönüllülerimizle Atamızın Huzurunda bir araya geliyoruz.
 
30 Eylül 2023 tarihinde,  saat 15.00’te tüm halkımızı bu büyük buluşmaya davet ediyoruz.


Duyuru Görseli