BAĞIŞ YAP Lösev - Lösante
Lösev | Lösemili Çocuklar Vakfı

LSV EĞİTİM KURUMLARI’NDAN RESİM VE ŞİİR YARIŞMASI
"BİR DİLEK TUT, İÇİNDE SEVGİ, İYİLİK, UMUT OLSUN"
 

Bir LÖSEV Kuruluşu olan LSV Eğitim Kurumları olarak Türkiye genelindeki okulların katılımıyla gerçekleşen resim ve şiir yarışması düzenledik. Eğitim ve sosyal sorumluluk projelerini bir araya getiren yarışmanın teması, "Bir dilek tut, içinde sevgi, iyilik, umut olsun" oldu. Katılan okulların öğrencileri, duygularını kendi perspektiflerinden resimlere dökerken, ortaya çıkan yaratıcılık dolu eserler ile lösemili kardeşlerinin yanında olduklarını gösterdi.

Resim ve şiir yarışmasında dereceye girenlere ödülleri takdim edildi. Şiir ve öykü yarışmasında Özel Güç Koleji birinci, Jale Tezer Koleji ikinci, LSV Eğitim Kurumları ise üçüncü oldu. Resim yarışmasında ise Merkez Sınav Koleji birinci, Ayvalık Uğur Koleji ikinci, Özel Seviye Batıkent Koleji ise üçüncü oldu.
 
Bu güzel etkinliğe katılan tüm okulları tebrik ediyor, öğrencilerin sanatsal yolculuklarına ve duygusal ifadelerine olan katkıları için kutluyoruz. Sanatın, umut ve iyilikle buluştuğu her an, geleceğe daha aydınlık bir bakış açısıyla ilerleyeceğimize inanıyoruz.

1. Merkez Sınav Koleji:

Birinci Olan Resim

2. Ayvalık Uğur Koleji:

İkinci Olan Görsel

3. Ankara Seviye Batıkent Koleji:

Üçüncü Olan Görsel