BAĞIŞ YAP Lösev - Lösante
Lösev | Lösemili Çocuklar Vakfı

Cumhuriyetin 100. LÖSEV’ in 25.Yılında Nesiller Boyu Kırkyama Defilesi
Sayın Günsu Güngör’den:
Cumhuriyetimiz de, LÖSEV de nesiller boyu yaşasın dileğiyle, defilemizin ismini ‘’Nesiller Boyu’’ koyduk. Model kadromuz GC Kırkyama Atölyesinin; üretken, azimli kadınları, onların çocukları, torunları ve eşlerinden oluşuyor. 43 yetişkin, bir tanesi bebek olmak üzere 18 çocuk mankenimiz, bir kahraman LÖSEV Gencimiz bir de mücadelesini tamamlamış ve LÖSEV kuruluşu olan LSV Eğitim Kurumları’nda eğitimine devam eden kız çocuğumuz defilemizde görev alıyor.
Kırkyama, parçaları birleştirerek anlamlı bir bütün oluşturma sanatıdır. Cumhuriyetimizin 100. yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün, yarını hiç korkmadan emanet ettiği çocuklarımız ve onların bileştirici gücü, bu defilemizin çıkış noktası oldu. İstedik ki onlara daima yol arkadaşlığı sözü veren LÖSEV’in 25. Yılında, çeyrek asırlık gönül bağımızın hediyesini “Nesiller Boyu“ defilemizle verelim.
 
 
LÖSEV'in 25. yılında; çeyrek asırlık değerli gönül dostumuz T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Geleneksel El Sanatları Kırkyama Sanatçısı Sayın Günsu Güngör'ün emekleriyle hazırlanan Nesiller Boyu defilesi gerçekleşecektir. 
16 Aralık 2023, saat 19.00'da Ankara İncek'te bulunan LÖSEV Kent Yerleşkesi'nde gerçekleşecek olan bu görsel şölenin tüm geliri tedavisi devam eden çocuklarımız için vakfımıza bağışlanacaktır.
Aşağıdaki linke tıklayarak bağışınızı yapabilirsiniz.
(1 bilet bedeli 350 TL'dir)
https://www.losev.org.tr/bagis/bagisozelgun.html?id=120469&fbclid=PAAaa888fz8VvWDNgJTVoiSLfJXMTVINalvrU4Wr7gjwS8lWIJZSq9udi_Flo