BAĞIŞ YAP Lösev - Lösante
Lösev | Lösemili Çocuklar Vakfı

KURBAN ETİNİ 12 AY DAĞITIYORUZ
Lösemi ve Kanser hastası Çocuklarımız ile bütün Yetişkin Kanser Hastalarımıza LÖSANTE Hastanemiz'de ücretsiz tanı ve tedavi hizmeti sunuyor, maddi ve sosyal yardımlarımız ile yalnız bırakmıyor, hayatlarını kurtarıyoruz.

LÖSEV olarak 15 yıldır sizlerin vekâletini alarak hijyenik et entegre tesislerine gidiyor; noter, din görevlisi ve veteriner hekim huzurunda kurbanınızı kesiyor; Lösemili Çocuklarımıza 12 ay boyunca taze et olarak dağıtıyoruz, evlerine kadar götürüyoruz.Ayrıca hastanemizde tedavi olan ve köyümüzde misafir kalan Lösemili Çocuk ve Yetişkin Kanser hastalarımıza yediriyoruz.
“Kim bir canı kurtarırsa bütün insanların hayatını kurtarmış gibi sayılır”   Maide Suresi’nin 32. Ayetindeki gibi Yüce Allah’ın rızasını kazanmaya yönelik bir ibadet olan kurban bayramında kesilen kurban etleri Allah’a ulaşmaz. Ona bağlılığınız ve yaptığınız iyilikleriniz ulaşacaktır. Parasızlıktan tedavi olamayan Lösemili Çocuğu veya kanser hastasını bağışlarınızla iyileştirmek, onların ve ailelerinin yüzünü güldürmek de en güzel ibadettir.

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARI TAMAMEN PARASIZ TEDAVİ ETMEK VE HAYATLARINI KURTARMAK
6 öğün yemeğinden, annesinin refakatına, oyuncağından pijamasına, kemik iliği naklinden evindeki buzdolabına, evine düzenli yollanan yıllardır yemediği taze et ürünlerinden gezilerine kadar desteklerin yanısıra TAMAMEN ÜCRETSİZ kolej hizmetinde eğitimi veriyoruz. Ayrıca her ay annesinin banka hesabına nakit para yatırıyoruz. Lösemili Çocuğumuz ile kanser hastamıza bütün ailesiyle birlikte sonsuza kadar destek vermek, aramak, sormak ve ilgilenmek %94 tam iyileşme başarımızı sağlamaktadır.
Yıllardır evine et girmeyen pirzolayı, sucuğu yalnızca televizyonda gören milyonlarca çocuğumuzun her çocukla eşit olarak ve sağlıkla yaşaması için vekaleten kurban kesiyoruz. AMA YETER Mİ, YETMEZ!
Hem Lösemide %100 başarıyı sağlamak, hem de kanserin aşısını bulmak için çok çalışıyoruz. Amacımız tek bir çocuğumuzu lösemi ve kanser canavarlarına teslim etmemek ve bütün insanlığı kurtarmaktır.