BAĞIŞ YAP Lösev - Lösante
Lösev | Lösemili Çocuklar Vakfı

LÖSEV- LÖSANTE HASTANESİ ONKOLOGLAR ARANIYOR
20 yıl Hematolojik Malignensiler 5 yıldır da tüm Çocuk Lösemi - Lenfoma ve Solid Tümörlerin yanı sıra YETİŞKİN ONKOLOJİ konusunda başarılı çalışmalar yürüten LÖSANTE HASTANEMİZE 3 YETİŞKİN ONKOLOJİ UZMANI katılacaktır.

Özel Hastaneler koşullarında mesleğini eksiksiz icra etmek, hayat kurtarmak, bilimsel takım çalışmak ve klinik araştırmalar yapmaktan mutlu ve yüksek derecede tatmin duyacak 100 yıllık bir marka olacak üniversitenin Tıp Fakültesinin kurucu üyeleri arasında yer almaktan onur duyacak, profesör, doçent ve uzman kariyerinde çalışma arkadaşlarımızı bekliyoruz.

Hastanemizde tüm onkoloji vakaları tümör konseyinde değerlendirilmekte ve Radyasyon Onkolojisi - Patoloji- Nükleer Tıp - Onko cerrahi - Radyoloji ile OnkoPsikiyatri ile birlikte değerlendirilmektedir.
Patolojide rutin ve immünohistokimyasal tanılar - Moleküler Genetik tanı ve takipler- Radyoterapi  Onkoloji destek tedavileri ve Sosyal hizmetler bölümlerimiz ile yakında açılacak olan Palyatif tedavi merkezimiz klinik onkoloji  ekibimizin yalnız kalmaması için büyük avantajlar sağlayacaktır.

Ayrıntılar için: www.losante.com.tr
Başvuru için: 0312 666 7 666
Prof. Dr. Meral GÜLHAN
Mail: meralgulhan@losante.com.tr