BAĞIŞ YAP Lösev - Lösante
Lösev | Lösemili Çocuklar Vakfı

TAM 25 YIL LÖSEMİ VE YOKLUKLARLA MÜCADELE NİYET BAĞIŞLARINIZ HAYAT BULSUN
Kurban mali bir ibadettir. Esası ve önemli olan takvanızdır. Yani yüce Allah’a olan inancınızı, saygınızı ve bağlılığınızı ifade etmektir. Kurban etleri hiçbir şekilde Allah’a ulaşmaz, ama NİYET BAĞIŞLARINIZLA Lösemili bir çocuğun ilaç, kan, tedavi masraflarını üstlenirseniz, yoksul, et yiyemeyen insanların doymasını, kanser hastası bir yetişkinin hayatının kurtulmasını sağlarsanız da çok önemli bir ibadet gerçekleşecektir.
Tedavi bekleyen bir yavrucağa el uzatmanız ve iyileştirmek, onun için ağlayan bir annenin yüzünü güldürmek, evinde tek başına ölümü bekleyen yaşlı bir kanser hastası teyzemize de maddi bağışlarınızla can vermeniz de ALLAH’A OLAN BAĞLILIĞINIZI, İNANCINIZI İFADE ETMENİN VE İBADETLERİN EN GÜZELİDİR.
Sadece kan akıtmak, ilaca veya kemik iliği naklini bekleyen Lösemili bir çocuğa illaki et vereceğim demek yeterli ve doğru değildir.

Unutmayın ki bir çocuğun, bir insanın hayatının kurtulması bütün insanlığın kurtulması demektir.LÖSEV LÖSANTE HASTANESİ
Ankara İncek’te açılan bu hastanede sizin bağışlarınızla Lösemili Çocuklar 6 ögün yemeğinden, yoğun bakımına, kemik iliği nakli, anne refakatine kadar tamamen parasız ve %94 başarı ile tedavi olmaktadırlar.LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR KÖYÜ

Dünyada benzeri olmayan LÖSEV Köyümüzde sıcak sulu, banyolu, lüks konutlarda hastalarımız aileleri ile misafir olmakta, doğal ve sağlıklı beslenerek tedavi olmaktadırlar. ÖNEMLİ OLAN SİZİN NİYETİNİZDİR