BAĞIŞ YAP Lösev - Lösante
Lösev | Lösemili Çocuklar Vakfı


LÖSEV'de Gönüllülük
LÖSEV, 1998 yılından bu yana tüm Türkiye genelinde binlerce lösemili çocuk ve ailesine maddi-manevi destekler iletmekte, çocukları yaşama bağlamaktadır. Bu denli önemli ve kutsal görevi, bir sivil toplum kuruluşu olarak, tamamen gönüllü kişiler ve hayırsever Türk halkının destekleri ile gerçekleştirmektedir. Bu anlamlı çabalar çocuklarımızın yüzünde birer gülümseme, tedavilerinde hızlı ilerlemeler olarak bizlere yansımaktadır.

Lösemili çocuklarımızın tedavi süreçleri tamamen steril ortamlar gerektirmektedir. Bu nedenle tedavi süreçlerinde onlarla bir arada bulunabilmemiz sağlıkları açısından uygun olamamaktadır. Ancak tedavileri devam ederken de onlara manevi anlamda sarılabilir tedavilerini sürdürebilmeleri için çocuklarımıza ve ailelerine destek olabilirsiniz.

LÖSEV’e gönüllü üye olarak, lösemili ve kanser hastası çocuklara destekler vermek isteyecek herkese kapılarımız sonuna kadar açıktır. Bir LÖSEV gönüllüsü olarak küçük-büyük, kadın-erkek, çalışan-emekli herkesin, çocuklarımızı yaşama bağlamak için yapabileceği bir şeyler mutlaka var! LÖSEV’ gönüllü üye olmak çok kolaydır. Vakfımıza gelerek elden ya da resmi internet sitemizden bir “Gönüllü üye formu” doldurmanız gerekmektedir. İnternet üzerinden gönderilen formlarla ilgili onay mailleri 24 saat içinde gönüllüye ulaştırılmaktadır.

Formdaki bilgiler gönüllü üye kaydı olarak alınır ve sistemde saklanır. Bu kayıttaki iletişim bilgilerinden gönüllü üyelere, posta, sms ve e-posta yoluyla dokümanlar ve duyurular iletilir, bu nedenle formdaki iletişim bilgilerinin mutlaka güncel olması gerekmektedir. Yeni üyelerimiz 15 günde bir yapılan tanışma toplantılarımıza davet edilerek Vakfımız ve çalışmaları hakkında detaylı bilgi sahibi olmaları sağlanır.

 
Üyelik aidatımız 48TL olup yıl içerisinde herhangi bir zamanda ödenebilmektedir. Ödemeyi ofislerimize gelerek elden veya kredi kartınızla, tüm bankalardan LÖSEV hesabına yatırarak (Dekont 0312 447 68 33 numaralı faksa üzerine aidat ücreti olduğu bilgisi belirtilerek fakslanmalıdır) ya da 0312 447 06 60 numaralı telefondan kredi kartınız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.