BAĞIŞ YAP Lösev - Lösante
Lösev | Lösemili Çocuklar Vakfı


Yönetim
ZUHAL ÖN
MARMARA BÖLGE KOORDİNATÖRÜ
 
1962 yılında Şanlıurfa’da doğan Zuhal ÖN, babasının subay olması nedeniyle ilk öğrenimini farklı illerde tamamladı ve İzmir Kız Lisesi’nde parasız yatalı olarak eğitim gördü. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Maliye Bölümü’nden 1984 yılında mezun oldu.
 
1985 yılında Kamu Kurumu’nda çalışmaya başladı ve çeşitli illerde görev yaptıktan sonra 2006 yılında emekli oldu.
 
2007 yılından itibaren LÖSEV Ailesine katılan Zuhal ÖN, halen LÖSEV Marmara Bölge Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.
NURGÜL ÇELEBİ
GENEL KOORDİNATÖR YARDIMCISI
 
1976 yılında İstanbul’da doğan Nurgül ÇELEBİ,  1998 yılında Hacettepe Üniversitesi Büro Yönetimi Bölümü’nden, 2001 yılında ise Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu.
 
Mesleki kariyerine Kamu Kurumu’nda başladı.
 
2002 yılından itibaren LÖSEV Ailesine katılan Nurgül ÇELEBİ,  Hasta Danışma Hizmetleri, İdari İşler Koordinatörlüğü, Kurumsal İletişimler Koordinatörlüğü gibi pek çok alanda yöneticilik pozisyonunda görev aldı.
 
Nurgül ÇELEBİ, halen LÖSEV Genel Koordinatör Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.
FÜSUN ÖZCAN
GENEL KOORDİNATÖR YARDIMCISI
 
1969 yılında Giresun’da doğan Füsun ÖZCAN, İlk, orta ve lise eğitimini Giresun’da tamamladı. Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Aile ve Tüketici Bilimleri Bölümü’nden mezun oldu.
 
2019 yılında Başkent Üniversitesi Sertifikalı Yaşam Koçluğu Eğitim programını tamamlayan Füsun ÖZCAN, Anadolu Üniversitesi Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü – Marka İletişimi 2020 yılı mezunudur. Halihazırda Anadolu Üniversitesi Tarım Teknolojisi Bölümü’nde eğitim almaktadır.

 
Meslek hayatının ilk 15 yılı yurt içi ve dışında Uluslararası Fuarcılık, Uluslararası Ticaret ve Halkla İlişkiler; Özel Sektör ve Yerel Yönetimlerde Basın Halkla İlişkiler alanlarında profesyonel görev ve deneyimlerden oluşmaktadır.
 
2006 yılında LÖSEV Ailesine Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu olarak katılan Füsun ÖZCAN, 2011 de Bursa İl Koordinatörü oldu. Nisan 2019 tarihinden itibaren LÖSEV Genel Koordinatör Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.
DR. FERDA ŞİRİN
EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ
 
1969 yılında Ankara’da doğan Dr. Ferda ŞİRİN, ilk, orta, lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1993 yılında mezun oldu.
 
Zorunlu hizmetinin ardından Sağlık Bakanlığı Ankara Onkoloji Hastanesi Radyasyon Onkolojisi Bölümünde 1 yıl görev yaptı. 2000 yılında SSK Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisasını tamamlayarak SSK Çorum Hastanesi, ardından Sağlık Bakanlığı Çorum Çocuk ve Doğumevi Hastanesi ve Hitit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Pediatri Bölümlerinde görev yaptı.
 
2011 yılında LÖSEV LÖSANTE Lösemili Çocuklar Hastanesi Çocuk Hematoloji Onkoloji Bölümü’nde göreve başladı. 2012-2016 yıllarında Mesul Müdürlük görevlerini de yürüttü.
 
Dr. Ferda ŞİRİN, Eylül 2019 tarihinden itibaren LÖSEV Eğitim Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.
SEZİN SOYLU
REKLAM, MEDYA, TANITIM VE MEDYA PLANLAMA KOORDİNATÖRÜ
 
1987 yılında Ankara doğan Sezin SOYLU, 2008 yılında Başkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun oldu. 2010 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde İngiliz Edebiyatı Yüksek Lisansını tamamladı.
 
Yüksek lisans eğitimi sırasında yayınevlerinde çevirmenlik yaparak farklı kitapları İngilizce’den Türkçe’ye çevirdi.
 
2010 yılında LÖSEV Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde göreve başladı. Uluslararası İlişkiler Bölümü bünyesinde Avrupa Birliği ve uluslararası projeler, uluslararası etkinlikler, yabancı misyon ve basın iletişimleri üzerine çalıştı. Ayrıca 2012-2014 yılları arasında Genel Koordinatör Asistanlığı, 2014-2015 yılları arasında Yönetim Kurulu Başkanı Asistanlığı görevlerini yürüttü. Birçok kez LÖSEV’i uluslararası platformlarda temsil etme imkânına sahip oldu.
 
Sezin SOYLU, 2015 yılından itibaren LÖSEV Reklam, Medya, Tanıtım ve Planlama Koordinatörü olarak görevine devam etmektedir.
BANU BİNGÖL
SOSYAL HİZMETLER KOORDİNATÖRÜ
 
1974 yılında Ankara’da doğan Banu BİNGÖL, ilk-orta ve lise eğitimini Karadeniz Ereğli’de tamamladı. Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü’nden mezun oldu.
 
1998 – 2000 yılları arasın Kamu Kurumunda çeşitli illerde pek çok sosyal hizmet alanında bulunan Banu BİNGÖL, ardından Sivil Toplum Kuruluşu’nda yönetici olarak 11 yıl çalıştı.
 
Şubat 2019 tarihinden itibaren LÖSEV Ailesine katılan Banu BİNGÖL, halen LÖSEV Sosyal Hizmetler Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.
VİLDAN TAN
İNSAN KAYNAKLARI KOORDİNATÖRÜ
 
1975 yılında Erzurum’un Şenkaya ilçesinde doğan Vildan TAN, ilk, orta ve lise eğitimini 1992 yılında Şenkaya’da tamamladı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden 1997 yılında mezun oldu.
 
1997-2001 yılları arasında Kamu Kurumunda çalıştı. 2001 yılında itibaren Özel Sektörde yoğunluğu insan kaynakları olmak üzere farklı rol ve pozisyonlarda yer aldı. Uzun yıllar insan kaynakları yöneticiliğinin farklı kademelerinde kariyerini sürdüren Vildan TAN, çeşitli iş kollarında insan kaynakları yapılandırma, süreç yönetimi ve geliştirme konularında görev yaptı.
 
Kurumsal gelişim, eğitim, öğrenme, kalite sistemleri, idari süreçler, kurumsal iletişim, tanıtım gibi alanlarda da çalıştı, ulusal/uluslararası ölçekte birçok liderlik, mesleki gelişim eğitimlerine katıldı ve temsil görevlerinde bulundu.
 
Mayıs 2019 tarihinden itibaren LÖSEV Ailesine katılan Vildan TAN, halen LÖSEV İnsan Kaynakları Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

AYLİN BİLEKLİ
HALKLA İLİŞKİLER KOORDİNATÖRÜ
 
1985 yılında İstanbul’da doğan Aylin EROKAY BİLEKLİ, 2007 yılında Atılım Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Ardından Ankara Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimi aldı.
 
Aylin EROKAY BİLEKLİ, daha önce çeşitli basın yayın organlarında çalıştı. Gazetecilikten sonra Özel Sektörde yönetici olarak 2015-2019 yılları arasında görev yaptı.
 
Mayıs 2019 tarihinden itibaren LÖSEV Ailesine katılan Aylin Erokay BİLEKLİ, halen LÖSEV Halkla İlişkiler Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

ESRA ÖZDİNÇER
İÇ DENETİM KOORDİNATÖRÜ
 
1973 yılında İstanbul’da doğan Esra Özdinçer, 1994 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme (MBA)  Yüksek Lisansını tamamladı.
 
Kariyerine 1996 yılında İstanbul’da yabancı global bir bankada Finansal Kontrol bölümünde başladı. 2008 yılında aynı bankanın Londra’da bulunan ofisine EMEA Bölgesinden sorumlu İç Denetim Yöneticisi olarak transfer oldu.  2008 – 2019 yılları arasında Londra’da global bankalarda İç Denetimden Sorumlu Yönetici olarak görev yaptı. 
 
Temmuz 2020’de LÖSEV Ailesine katılan Esra Özdinçer, LÖSEV Vakıf ve bağlı kuruluşlarının iç denetiminden sorumlu İç Denetim Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.
 
AYŞEGÜL ÇİFTÇİ
KAYSERİ İL KOORDİNATÖRÜ
 
1976 yılında Kayseri’nin Develi ilçesince doğdu.  İlk, orta ve lise eğitimini Develi’de tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi İİBF Aile Bilimleri ve Tüketici Bölümü’nden mezun oldu. Halen Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi eğitimi almaktadır.
 
3 yıl Sözleşmeli Öğretmenlik ve Özel Sektör tecrübesi bulunmaktadır.
 
2006 yılından itibaren LÖSEV Ailesine katılan Ayşegül ÇİFTÇİ, halen LÖSEV Kayseri İl Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.
ESİN MAYAÖZ AHRETLİKOĞLU
İZMİR İL KOORDİNATÖRÜ
 
1978 yılında İzmir’de doğan Esin M. AHRETLİKOĞLU, ilk, orta ve lise eğitimini İzmir’de aldı. Ege Üniversitesi’nde Seyahat Yönetimi Bölümü’nden  mezun oldu. İngiltere’ye giden ve 5 yıl Londra’da yaşayan Esin M. Ahretlikoğlu, burada  “İşletme Yönetimi” Yüksek Lisansını tamamladı.
 
Kariyerinin önemli bir bölümünde Halkla İlişkiler, Kurumsal İletişim, KSS konularında çalışan Esin M. AHRETLİKOĞLU, Londra’dan döndükten sonra Özel Sektörde farklı illerde, farklı faaliyet alanlarında görev yaptı. İdari işler, kurumsal iletişim gibi alanlarda yönetici pozisyonlarında yer aldı, çalıştığı alanlara yönelik farklı projelerde proje yöneticiliği yaptı.
 
Üniversite döneminde Sivil Toplum Kuruluşu faaliyetlerinde öncü olarak bulunan Esin M. AHRETLİKOĞLU, sanatsal aktiviteler organize ederek, çocuk ve gençlerin eğitimine destek oldu. Ayrıca uluslararası anlamda kültür alış-verişi ve dostluk için önemli çalışmalar yaptı.
 
Ekim 2019 tarihinden itibaren LÖSEV Ailesine katılan Esin M. AHRETLİKOĞLU, halen LÖSEV İzmir İl Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.