BAĞIŞ YAP Lösev - Lösante


Adını Verenler
Münevver OKUR MERİÇ sevgiyle anıyoruz...

Lösemili Çocuklarımıza yaşam kaynağı olabilmek için bağışta bulunan iyilik sever insan Münevver OKUR MERİÇ sevgiyle anıyoruz.

Kadriye YÖRÜR

Kanserden vefat eden Kadriye YÖRÜR'ün eşi Lütfü YÖRÜR ve kızı Ayşegül YÖRÜR vefattan hemen sonra Vakfımıza gelerek annelerinin adını yaşatmak istediklerinden söz ettiler ve sınırlarını da zorlayarak bağış yaptılar.


Ali BÜYÜKKALFA

 

Büyükkalfa Ailesi, değerli babalarının ismini Lösemili Çocuklar Köyümüzün tedavi odasında yaşatıyor. İyileşen her çocuğumuzla Ali BÜYÜKKALFA ismi sonsuza uzanacak bir umut olacak!

 


Recep CEBECİ

Çocukları çok seven Recep CEBECİ'nin adı yine o çok sevdiği çocuklarla birlikte köyümüzde yaşıyor.


Servet AYDOĞMUŞ

Nilgün ve Nesrin AYDOĞMUŞ kardeşler teyzeleri Servet AYDOĞMUŞ'un ismini köyümüzün odalarından birinde yaşatıyorlar.


Prof.Dr. Turgut ÖNEN ve Eşi Dr.Nuran ÖNEN

Onlar tüm yaşamları ve ülkemize verdikleri değerli hizmetleri ile örnek olmuş saygıdeğer dostlarımız. Doktor odalarımıza verdikleri isimlerini sonsuza dek yaşatacağız.


Sibel BAHADIR

Değerli kardeşi Sevla BAHADIR'a olan sevgisini en güzel böyle anlatabileceğine inandı. "Bir çocuğun hayatından daha değerli ne olabilir ki? " diyerek ailesiyle birlikte Merhume Sevla Hanım'ın ismini köyümüzün en anlamlı odasına verdi.

 


Barilla Makarnaları

Lösemili Çocuklarımızın bilgisayar eğitimleri ve iletişimleri için onlara özel bir oda yapan ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Barilla Makarnaları ile Genel Müdürleri Sayın Güneş KARABABA'ya sevgilerimizi sunarız.


KANPULAT Ailesi

 

Lösemili Çocuklar Köyümüze destekleriyle bize güç verdiler. Merhum Osman Fuat KANPULAT'ı sevgiyle anıyoruz.


Yurdanur & Mert ÇETİRGE

 

Yurdanur Çetirge, Dışişleri Bakanlığı'nda uzun yıllar çalışmış emekli bir diplomat. Eşi Kahire eski Büyükelçisi rahmetli Aykut Çetirge. 

Dünyanın pek çok ülkesinde yıllarca görev yapmış, İran ve Afganistan’da uzun zaman yaşamış, nice rejimlerin değişmesine tanıklık etmiş. 

Kendi deyimiyle taşına toprağına hasret kaldığı ülkesine döndükten sonra oğlu Mert Çetirge ile birlikte büyük bir özveriyle açtıkları spor salonunu yalnızca 2 yıl işletebiliyorlar. Her ayrıntısı en ince detayına kadar düşünülmüş spor salonunu kapatmaya karar verdikleri zaman akıllarına ilk önce LÖSEV geliyor.

En modern spor aletleriyle eşsiz bir spor salonu yaratmamızı sağlayan Yurdanur & Mert ÇETİRGE'ye şükranlarımızı sunuyoruz.