BAĞIŞ YAP Lösev - Lösante


Diğer Bağış Yöntemleri

Akbank, QNB Finansbank, Garanti Bankası, Halkbank, İNG Bank, İş Bankası, Şekerbank, TEB Bank, ICBC Turkey Bank A.Ş. Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, DenizBank internet şubelerinden “bağışlar” başlığı altında LÖSEV seçeneğini kolaylıkla bulabilir ve bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank QNB Finansbank Garanti Bankası Halkbank
İNG Bank İş Bankası Şekerbank TEB
ICBC Turkey Bank A.Ş. Vakıf Bank Yapı Kredi Bankası  
Ziraat Bankası  DenizBank    

EFT YAPILABİLECEK BANKA HESAP NUMARALARIMIZ

Hesap Adı: LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı
Banka / Şube Kodu: Ziraat Bankası / Ankara G.O.P Şube Kodu: 2211
Hesap Numarası: 3458518-5047  IBAN TR 7900 0100 2211 0345 8518 5047

ZİRAAT BANKASI, YAPI KREDİ, ICBC Turkey, TEB, ŞEKERBANK, ING BANK, İŞ BANKASI, HALKBANKASI, GARANTİ BANKASI, QNB FİNANSBANK, AKBANK, VAKIFBANK, DENİZBANK Yukarıda isimleri bulunan bankaların kurumsal bağış ekranlarından vakfımıza bağışta bulunabilirsiniz.

Bu şekilde gerçekleştireceğiniz bağışlarda banka, LÖSEV hesap numarası ya da şube kodu bilgilerini sorgulamayacak ve iletişim bilgileriniz otomatik olarak vakfımıza aktarılacaktır. Tüm Türkiye'deki bütün BANKA şubelerinden herhangi bir masraf ödemeden LÖSEV'e bağışlarınızı yapabilirsiniz...

TURKCELL, TÜRK TELEKOM veya VODAFONE faturalı hatlarınızdan,

  • 3406’ya SMS göndererek bağış yapabilirsiniz. Her bir mesaj bedeli 250 TL'dir. (Vodafone ile SMS bağışı yapabilmeniz için "BAĞIŞ" yazıp gönderilmesi gerekmektedir.)


Türk Telekom ve Vodafone abonelerinden +2 sms mesaj gönderim ücreti alınmaktadır. 
 

Telefon, faks ve elden bağışlarınız için ofis bilgilerimize ulaşmak için tıklayınız...

PTT

Türkiye’nin her köşesindeki PTT şubelerinden  posta çeki hesabına gerek duymaksızın bağış ekranlarından vakfımıza bağışta bulunabilirsiniz