BAĞIŞ YAP Lösev - Lösante
Lösev | Lösemili Çocuklar Vakfı


Yaşama El Ver!

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN RENKLİ BİR YOLCULUĞA ÇIKIYORUZ

Siz de yaşama bir el vermek, lösemili çocuklarımızın hayatında bir iz bırakmak istemez misiniz ?
Türkiye’nin dört bir yanından LÖSEV’e gönül veren, Lösemili çocukları kendi çocukları, kardeşleri gibi benimseyen ve sahiplenen tüm duyarlı insanların katılımı ile yürüttüğümüz bu projeyi sizler de okulunuzda, işyerinizde, hobi klüplerinizde, mahallenizde, hatta komşularınız ve gün arkadaşlarınızla bahçenizde gerçekleştirebilirsiniz.

Yaşama El Ver projesiyle hem mevcut gönüllülerimize, lösemili çocuklarımızın hayatlarına dokunma şansı sunuyor hem de aramıza katılan gönüllülerimize ‘’LÖSEV ailesine Hoş geldiniz” diyoruz.Türkiye’nin dört bir yanında yürütülecek olan bu projeye nasıl dahil olacağız ?

Kolaylıkla edinebileceğimiz malzemelerle istediğimiz yer ve zamanda arkadaş gruplarımızla çocuklarımız için beyaz bir kumaşa rengarenk el izleri bırakacağız. Herkes kendi el izinin altına ismini yazarak imzasını atacak. Aynı zamanda bu çalışma ile LÖSEV ailesine katılmış olacak. Projenin sonunda binlerce gönüllümüzden aldığımız renkli el izleri ile dolu bu kumaşları birleştirerek yaşama el veren tüm gönül dostlarımızla Lösemili Çocuklarımız için yürüyeceğiz. Yürüyüşe katılamayacak olan gönül dostlarımız da hazırlamış oldukları renkli el baskılı kumaşları bize ileterek onların adına da sesimizi duyurmamıza destek vermiş olacaklar. Yürüyüşü tamamladığımızda bir anı niteliğinde oluşturulan bu kumaşı LÖSANTE Hastanemize, sergilenmek üzere teslim edeceğiz.

İhtiyaç duyulan malzemeler;

  • Beyaz Amerikan Bezi (2x3m)
  • Zemin için sunta ya da mukavva (2x3m) ( Sert bir zemin de olabilir )
  • Plastik tabak ve kaşık ( Boyaları karıştırmak için )
  • Renkli parmak boyaları
  • Kumaş kalemi ( El baskılarının altına isim-soyisim ve imzanızı atarak iz bırakmak için )


Projeyi gerçekleştirmek için bizimle 0312 447 06 60 numaralı telefondan iletişime geçebilir ya da 0549 761 10 10 numaralı whatsapp hattımızdan yazabilirsiniz.

Projeyi gerçekleştirme isteğiniz halinde tarafınıza LÖSEV görselleri ve afişleri iletilecektir. Etkinlik boyunca sizler de bu görsellerle renkli fotoğraflarınızı (Instagram-Twitter-Facebook sayfalarında losev1998 kurumsal internet sitelerimizde #SenDeGönüllüOl #YaşamaELVer hashtagleri ile) bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir çocuğun gülümsemesinden daha değerli ne olabilir?

HAYDİ siz de gönüllü olun Yaşama Bir El de siz verin! Çünkü biz KOCAMAN BİR AİLEYİZ.

NOT: Projemiz her yıl Haziran ayına kadar uygulanacak, sonrasında bize iletilen tüm kumaşlar birleştirilerek o yılın gönüllüleri ile büyük bir yürüyüş gerçekleştirilecektir.